" "
007 812 6406707
petrotour@sp.ru

Other services - سایر خدمات

خدمات اضافی

 ساعت اضافی خدمت تور لیدر ۱۱$ برای یک ساعت؛

 استفاده وسایل حمل و نقل اضافی در سنت پترزبورگ : ۷ $ برای تاکسی (۴ نفری، حد اقل ۳+۱ ساعت)؛ ۱۰ $ ، برای مینی ون (۸ نفری‘ حد اقل ۳+۱ ساعت)؛ ۱۲ $ برای مینی بوس (۱۲–۱۸ نفری‘ حد اقل ۴+۱ ساعت)

صبحانه و ناهار غذای معمولی برای یک نفر تقریباً ۱۳-۱۴ $ می ارزد.

کرایه لباس گرم در ماه های زمستانی

بلیت سابسان از مسکو به سنت پترزبورگ یا از سنت پترزبورگ به مسکو. تقریباً ۳۹ $ برای یک نفر

 

بازدیدازموزههایغیربرنامهدروقتازاد

 

بازدید از موزه تعاملی تاریخی اکواتاری پتر کبیر که در آن شما می‌توانید مرکز تاریخی شهر قرن ۱۸ را ببینید. ۶ $ برای یک نفر

 

بازدید از کلیسای اسحاق. کلیسای اسحاق یکی از مهمترین بناهای قرن ۱۹ است. ۶ $ برای یک نفر.

 

بازدید از کلیسای رستاخیز عیسی مسیح بر روی خون ریخته شده. ۵ $ برای یک نفر.

 

بازدید ازموزه ملی مدل بزرگ روسیه «The Grand maket of Russia».  این موزه پروژه ای انیمیشن می‌باشد که فدراسیون روسیه از کامچاتکا تا کالینینگراد نشان می‌دهد.۶$ برای یک نفر

 

موزه نان ( برای گروه کوچک). این موزه جالب درباره تاریخ پاختن نان و تولید آرد در روسیه و سنت پترزبورگ تعریف می کند. این موزه شامل انواع مختلف وسایل و تجهیزات پاختن نان‘ عکسها، تبلوهای نقاشی و نمونه‌های گوناگون نان می باشد. - ۸ $ برای یک نفر.

 

موزه هنر بادبزن دارای بیش از ۳۰۰ نمونه بادبزن ازچین، ژپان، کاره، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، آلمان، روسیه و حتی از برازیلیا هست. - ۸ $ برای یک نفر.

 

بازدید از «پارتی صرف چای در آپارتمان کامونال». زندگی در آپارتمان کامونال در زمان شوروی معمول بود.  در چنین آپارتمان چند تا خانواده در اتاقهای جدا زندگی می‌کردند. طبق این تور شما با تور لیدر به آپارتمان کامونال در مرکز شهر بروید و ازش بازدید کنید و چای بخورید (۸$ بری یک نفر).

 

موزه فابرژه. این موزه دارای بزرگترین کلکسیون کارهای فابرژه می‌باشد که در کاخ باشکوه شوالوف واقع است ۱۴$ برای یک نفر، برای گروه ۲۰۸ $، برای ۱۵ نفر، گروه نمی تواند بیشتر از ۱۸ نفر باشد.

 

موزه ارارتا. این موزه بزرگترین موزه خصوصی هنر معاصر روسیه می باشد. الان این موزه دارای بیشتر از۲۳۰۰ نمونه هنر معاصر می باشد. ۸$ برای یک نفر،۳۱ $ برای گروه ۲۵ نفری

 

موزه مردم شناسی روسیه.  موزه مردم شناسی روسیه، یکی از بزرگترین و ثروتمندترین موزه در روسیه است.  مجموعه موزه شامل اشیاء  بیش از ۱۵۰ مردم روسیه و همسایگان آن است. - ۸ $ برای یک نفر؛ ۷۷$ برای گروه ۲۰ نفری؛ ۱۱۶$ برای گروه ۳۰ نفری.

 

موزه دولتی روسیه . موزه دولتی روسیه دارای بزرگترین کلکسیون نقاشی روسی هست.. این موزه اولین موزه هنر روسیه می‌باشد و به امر امپراتور الکساندر III ساخته شده بود. - ۶ $ برای یک نفر،۱۳۱ $ برای گروه ۲۵نفری.

 

بازدیدازتئاتروشوطیوقتآزاد

 

فلك شوى روسيه را كه در كاخ نيكالايوفسكى اجرا مى شود، تماشا كنيد و از اين فرصت آشنايى با سنتهاى تاريخى و فرهنگى روسى را از دست ندهيد. شو داراى دو قسمت هست و يك ساعت و نيم به طول انجاميد. ميان دو قسمت شما مى توانيد يك كم استراحت كنيد و ميوه، پنير، آب و مشروب بخوريد. همچنين اينجا مي توانيد سغاتى را بخريد. - ٥٩$ براى يك نَفَر

 

باله روسیه. حدف اصلی باله در روسیه، خوش گذراندن وقت دربار سلطنتی بود. از اوایل قرن 20 رقص باله روسیه شهرت سراسر جهان یافت. در حال حاضر سالنهای باشکوه و معروفی در سراسر روسیه مثلاً تئاتر بالشای در مسکو و تئاتر مارینا در سنت پترزبورگ وجود دارند که به اجراهای زیبایی از باله های معروف جهانی می پردازند. - از ۵۵$  برای یک نفر

007 812 6406707
Яндекс.Метрика